Mgr. Renata Petrskovská

Facilitátorka kurzů Access Bars metody, terapeutka skrze tělo a vědomí modality Access Conssciousness

o Renči

Renča je Facilitátorkou kurzů Access Bars, terapeutkou skrze tělo a vědomí modality Access Conssciousness, dále i terapetuka Kranio-sakrální terapie, vytváří nádherné osobní orgonity na míru dle kódu duše.
Pořádá kurzy orgonitů pro děti i dospělé.

Co je Access Bars?
Během ošetření se terapeut dotýká 32 bodů na hlavě, a tímto jemným dotykem uvolňuje zablokovanou energii. Každý z těchto bodů ovlivňuje jinou oblast života.
Ošetření je vhodné a bezpečné pro děti, dospívající, pro dospělé, seniory i pro těhotné. Těhotným pomáhá ke snazšímu, pohodovějšímu a rychlejšímu porodu.

Odblokování energie se spouští okamžitě, je citelné již během ošetření. Po ošetření lidé zažívají úlevu po fyzické stránce, ale i mentální úlevu. Tyto body na hlavě jsou něco jako počítačová banka všech myšlenek, pocitů, emocí, postojů i přesvědčení, které si během života vytváříme, a které v nás zůstávají uloženy. Při terapii se jemným dotykem správné kombinace bodů rozproudí jejich energie. Následně na to informace s negativním nábojem mizí, jako když zmáčknete delete na počítači. To nepotřebné se vymaže a uvolní se prostor. Změní se váš dosavadní způsob nahlížení na život. V krátké době vnímáte, že dochází ke změnám, a i vy se stáváte jinými. Je jen na Vás, jakou změnu si dovolíte.

ÚČINKY ACCESS BARS TERAPIE
- Pomoc při bolestech různých částí těla
- Úleva při obtížích jako jsou migrény, alergie, astma, ekzémy
- Nastartování samoléčebných procesů v těle, zrychlení hojení a rehabilitace po lékařských zákrocích či úrazech.
- Uvolnění stresu a napětí
- Odbouraní únavy a vyčerpanosti, nedostatku životní energie
- Má příznivý vliv na psychické potíže jako jsou deprese, úzkosti, strachy, fóbie
- Zklidnění hyperaktivity u dětí
- Vede k celkovému rozvoji osobnosti na psychické i fyzické úrovni
- Vhodná pro ADHD osoby a lidi trpící Alzheimerem