Martina Juřenová

Energetická medicína, EFT, Autopatie

o Martině

Je certifikovaná terapeutka energetické psychologie – EFT. Cesta ke zdraví pomocí alternativních technik jí vždy oslovovala. V posledních letech absolvovala řadu kurzů, seminářů a školení. Je zasvěcena do energie Reiki I., II. a III. mistrovského stupně, Mistr Reiki, učitel. Velmi silný dojem na ni zanechalo setkání s Dr. Hew Ihalekalou, jehož semináře Ho´oponopono se v Praze zúčastnila. Tuto techniku využívá jak při práci s energií Reiki, tak v terapii EFT. Absolvovala kurzy Autopatie (autopatický poradce) u Mgr. Jiřího Čehovského, který je zakladatelem této celostní metody.

Autopatie neléčí nemoci. Navrací zdraví podle individuálních možností každého jedince.
Autopatie je cesta ke zdraví, metoda celkového pozitivního ovlivňování lidského organismu, vyrůstající na základech klasické homeopatie. Je to nová metoda, jejíž principy však již byly v historii využívány. Jedná se o použití homeopatickým způsobem upravené vlastní tělesné informace osoby, která má být léčena. Autopatický preparát si každý zhotovuje sám doma. Působí na organismus stimulací jemných energií, nazývaných v homeopatii vitální síla, v čínské tradiční medicíně čchi a v indické tradici prána. Je mimořádně účinná zejména při léčbě chronických, obvyklými metodami nevyléčitelných, dlouhodobých potíží. Je vhodná nejen pro odborné léčení, ale především pro samoléčbu. Ladí celý organismus, jak fyzickou tak psychickou část. I pro zdravého člověka může být autopatie výbornou ochranou, posílením a prevencí. Je to cesta k tělesné a duševní harmonii.

Terapie EFT
Jedná se o sadu technik, které Vám pomohou se emočně osvobodit od negativních emocí, které Vám brání v prožívání plnohodnotného života. A to jak omezení fyzická (bolest, nemoc), či psychická (hlavně strach, ten stojí skoro za každým omezením).

A mnoho dalšího se dozvíte na festivalu.