Ivana Dortová

Pranic Healing

O Ivaně

Pomocí cílené vědomé práce se svou myslí a podvědomím začala měnit svůj život ve chvíli, kdy se jí vše sypalo pod rukama. Sama se dvěma malými dětmi se snažila najít nějaké východisko a vyřešit otázku bydlení, zaměstnání a financí. Aby vytvořila kompletní rodinu, přestěhovala se i s dětmi za svým partnerem do Singapuru. Tam se seznámila s rozdílnými kulturami a jógou. Od roku 2011 se zabývám Pranic Healing® a arhatickou jógou.

Co je Pranic Healing?

"Pránické léčení je věda, která používá přírodní zákony, jež lidé neznají nebo si je neuvědomují. Zázraky jsou fantastické události využívající skryté zákony přírody. Pránické léčení je neporušuje, ve skutečnosti je na nich založené."
Mistr Choa Kok Sui

Pranic Healing neboli léčení pránou je starodávný způsob energetické medicíny, vysoce vypracovaný a testovaný do moderního systému, který používá pránu, vitální energii, k vyrovnání, harmonizování a přeměně tělesného energetického pole.

Každý zdravý člověk se může pránickému léčení naučit v relativně krátké době. Onemocnění se nejdříve projeví jako energetická porucha v energetickém těle před tím, než se projeví jako problém ve fyzickém těle. Systematickým ošetřením energetických center (čaker) a energetického těla (aury) se vytvoří nová forma, která podporuje a urychluje přirozenou schopnost těla se uzdravit.
Pranic Healing je jednoduchý ale účinný systém bezdotykového energetického léčení.